Obchodní ředitelka Infinity získala 1. místo na IT Challenge

V sobotu 21. 1. 2011 se rekreační lyžaři společnosti Infinity již popáté postavili na start obřího slalomu družstev a jednotlivců v rámci série závodů EXACT ITchallenge ve Skiareálu Lipno.Obchodní ředitelka společnosti Infinity, Iva Kůželová (na snímku uprostřed), se již po páté postavila na stupeň vítězů. Lyžařský tým Infinity za sebou v závodu nechal společnosti AutoCont, ŠkodaAuto, WBI a Webcom.

Soutěžní den odstartovalo dopolední první kolo obřího slalomu. Následovalo zápolení mladých lyžařských nadějí a příjemné odpoledne zakončilo druhé kolo hlavní soutěže. O tom, že soutěžní sjezdovka s poetickým názvem Promenádní nebude představovat klidný sjezd, se přesvědčila již první série závodníků. Sjezd dlouhý 930 metrů připravil pro mnohé horké chvilky. Neustálé sněžení a silný vítr zasypával stopy a zhoršoval ostré projíždění oblouků.

Série závodů ITchallenge představuje setkávání závodníků stejné krevní skupiny – pracovníků z oblasti IT a vyznavačů aktivně stráveného volného času. Dvakrát do roka v rámci letního a zimního kola všichni dokazují, že kancelářská práce nemusí nutně znamenat absenci zdravého pohybu. Pořadatelé a sponzoři jako každý rok odvedli výbornou práci a na účastníky čekala dobře připravená trať v rámci aktuálních povětrnostních podmínek, kvalitně vybavené zázemí, včetně vyhřívaného stanu. Všichni účastníci se už teď těší na letní IT Challenge na horských kolech.

 

 

Zdroj: Infinity

 


« předchozí článek další článek »

Související články
Komentáře