Den s Fleetem v Mostě – přidejte se!

Ve čtvrtek 26. května 2016 se koná na mosteckém Polygonu a autodromu Den s Fleetem – odborně – testovací akce pro manažery firemních vozových parků nejen z Mostecka a severních Čech. Úspěšný loňský ročník přiměl pořadatele zařadit Most do programu i letos.Odborný magazín FLEET firemní automobily je již od roku 2007 pořadatelem akcí na podporu odvětví správy vozových parků. Scházejí se na nich jak manažeři českých firem, spjatí s fleet managementem, tak i dodavatelé odvětví od automobilek, leasingových společnost přes pojišťovny, servisní sítě až třeba po distributory PHM.

 

 

Od loňského roku jsou tyto akce spojeny pod seriál nazvaný Tour de Fleet. Letos se Tour de Fleet skládá z šesti událostí a právě ta druhá v pořadí se koná v Mostě! Pro koho je tedy mostecký Den s Fleetem určen? Pro všechny manažery českých firem, kteří se plně nebo v části své pracovní náplně starají o firemní auta. Kdo rozhodují či spolurozhodují o jejich nákupech, způsobech financování, servisu apod. A samozřejmě i podnikatelé, živnostníci a výdělečně činné osoby, které mají třeba jen pár aut ve firmě. A co mohou hosté na Dni s Fleetem zažít? V dopolední části se nabízí kvalitní konferenční program ve foyer mosteckého polygonu, odpoledne pak především testovací jízdy, při nichž bude k dispozici až stovka osobních a lehkých užitkových vozů k osobnímu odzkoušení. K dispozici budou samozřejmě zástupci značek, kteří poskytnou fundované informace; na stáncích pak zástupci dalších partnerů z různých dodavatelských odvětví.

 

Novinkou letošní Tour de Fleet je soutěž o osobní vůz od společnosti Louda Auto v hodnotě 350 000 Kč. Každý host, který otestuje v průběhu dne minimálně pět vozů, vyplní testovací kartu a nechá si test potvrdit od zástupce značky, se automaticky kvalifikuje do slosování o tuto hodnotnou cenu. To se uskuteční u příležitosti slavnostního galavečera v Praze dne 20. října 2016. Pravděpodobnost vyhrát nebude zas tak malá – losovat se bude z přibližně ze 400 testovacích karet, pokud se zachová trend z první letošní akce na Masarykově okruhu v Brně, při níž odevzdalo vyplněnou testovací kartu 80 hostů.
Pokud tedy třeba zrovna plánujete nákup firemního auta, přijeďte 26. května do Mostu. Účast je zdarma, oběd a občerstvení zajištěno po celý den.


Akci i letos natáčí štáb televize Sport 5, která odvysílá dokument.
Podívejte se na dokument z loňského Dne s Fleetem v Mostě

Přihlásit se můžete na stránkách časopisu FLEET na adrese:
www.ifleet.cz/eventy/47/registration.html

 

Úvodní foto: Tour de Fleet 2016

« předchozí článek další článek »
Komentáře