Business Leaders Forum mění výkonné vedení

Business Leaders Forum (BLF), platforma pro společensky odpovědné podnikatele, oznámila, že od 1. 2. 2018 došlo k personálním změnám v jejím výkonném vedení.



Na mimořádné valné hromadě konané 24. ledna 2018 rezignoval po dvouletém období stávající výkonný výbor ve složení Petra Janíčková (Agender), Vladimír Klouda (Passerinvest Group) a Michal Veselý (Nadace Partnerství).

Novou prezidentkou výkonného výboru BLF byla jmenována Sandra Feltham, ředitelka společnosti Flagship CSR Consultancy. Sandra je přední expert na oblast společenské odpovědnosti, udržitelného rozvoje a nefinančního reportingu a její agentura Flagship je jedinou CSR agenturou v ČR. „Ráda bych, aby se v BLF kladl důraz na kvalitní vzdělávání v oblasti odpovědného a udržitelného podnikání a aby BLF bylo co nejvíce aktivní na mezinárodní úrovni“. Sandra Feltham jistě uplatní své zkušenosti získané v londýnské globální CSR agentuře, kde reportovala udržitelnost pro firmy, jako jsou Nestlé, Veolia, Ford či Carillion.

 

Pozice předsedy se ujme Vesselin Barliev, který se již 15 let věnuje udržitelnosti a odpovědnému podnikání. Vesselin od roku 2016 působí ve firmě CEMEX jako Public Affairs and Communication manager. Předtím pracoval na pozici CSR managera ve společnostech Tesco a Plzeňský Prazdroj. V letech 2014 až 2015 rovněž předsedal CSR Committee v Americké obchodní komoře. „Budoucnost je to, co si dnes představujeme jako nemožné,“ prohlašuje Barliev a doufá, že v BLF skrze své zkušenosti bude obohacovat vnímání a práci svých kolegů.

Třetím členem výboru je Jana Grigová, která stojí v čele oddělení nových instalací a marketingu ve švýcarské společnosti Schindler CZ. Má prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu a CSR nadnárodních společnostech. V BLF se chce zaměřit na propagaci udržitelného rozvoje firem a podporu talentovaných lidí. Zastává názor, že nejlepší investicí je práce na kvalitních a upřímných lidských vztazích a na seberozvoji.

Úvodní foto: © zmkstudio - Fotolia.com

« předchozí článek další článek »





Související články




Komentáře