Česko si zaslouží Restart

Včera byla oficiálně zahájena činnost informační a pracovní platformy Restart určené všem zájemcům o „restartování“ Česka. Základem je specializovaný informační web přinášející informace, analýzy, výzkumy, názory a srovnání z oblastí, jejichž rozvoj je nezbytný pro pozitivní vývoj země: eGovernment, vzdělání, inovace, finance a mezinárodní spolupráce.Web bude přinášet důležité informace pro podnikatele, začínající podnikatele, investory, manažery, studenty, zkušené profesionály a vědce doma i v zahraničí. 

Autorkou a vedoucí projektu Restart je Adriana Krnáčová, podnikatelka a bývalá ředitelka Transparency Internetional ČR. „Nedíváme se do minulosti, zajímá nás co bude a jak můžeme aktivně vytvářet budoucnost. Nabízíme spolupráci firmám, institucím a jednotlivcům, kteří chtějí příběh s dobrým koncem, kteří chtějí vidět Česko jako zemi úspěšnou, produktivní a konkurenceschopnou,“ uvedla Adriana Krnáčová. 

V současnosti Restart spolupracuje s odborníky jako je Pavel Kohout (finance), Zdeněk Zajíček (eGoverment), Daniel Münich (vzdělání), Martin Hanzlík, Jiří Voříšek či Jan Trnka (věda) ad. 

Restart se bude snažit iniciovat nové projekty a nápady, jak podpořit podnikání s vysokou přidanou hodnotou a poskytne nástroje, jak hledat a najít potenciál pro spolupráci firem, institucí a individualit. „Budeme vytvářet prostor pro diskusi, ať už prostřednictvím internetu nebo formou seminářů či konferencí. V diskusi budeme hledat nejlepší možné řešení problému, a to se pak snažit legálními a transparentními cestami prosadit,“ dodala Adriana Krnáčová. „Věřím, že v Česku existuje poptávka po naději, po změně negativního myšlení a bezmoci v pozitivní vývoj společnosti.“

 

 

Restart najdete na www.czrestart.cz

 

Zdroj: CoLin

 

 

 


« předchozí článek další článek »

Související články
Komentáře