Elektromobily Tesla bude možné si i pronajmout

Autopůjčovna RentPoint, součást skupiny Auto Palace, rozšiřuje své portfolio a svým zákazníkům nabídne exkluzivně – a jako jediná v ČR – vozy značky Tesla k pronájmu. V současnosti je skupina Auto Palace, společně se společností Business Lease, partnerem výrobce, jež má licenci vozy v ČR půjčovat. RentPoint bude nabízet vozy Tesla na krátkodobý nebo střednědobý pronájem, Business Lease pak v případě zájmu na operativní leasing.Společnost RentPoint se na českém trhu řadí mezi autopůjčovny s nejširší paletou vozů. Ve svém portfoliu má nyní na 1 000 vozů všech segmentů – od vozů nižší, střední i vyšší třídy, přes off-roady, užitková vozidla nebo minibusy. Součástí servisu společnosti RentPoint je zároveň půjčovna luxusních limuzín, která se právě nyní rozrostla o 2 elektromobily značky Tesla.

Model S 70D v černé barvě s pohonem všech kol disponuje dvěmi elektromotory o výkonu 329hp a dojezdem 442 kilometrů na plné nabití. Modrý model S 90D, rovněž s pohonem 4x4 a dvěmi elektromotory, nabídne výkon 422hp a dojezd 502 km.

 

Vozy jsou již nyní v autopůjčovně RentPoint možné k zapůjčení jak fyzickými tak právnickými osobami. Cena zápůjčky stojí u verze S 90D na 24 hodin 7.000 Kč a u verze S 70D 6.000 Kč bez DPH.


« předchozí článek další článek »
Komentáře