Johnson Controls ocenila LeasePlan jako excelentního dodavatele

Společnost Johnson Controls ocenila firmu LeasePlan jako jednoho ze svých nejlepších dodavatelů. LeasePlan převzal Supplier Excellence Award na slavnostním výročním udílení cen, které Johnson Controls letos uspořádala v americkém Milwaukee v polovině ledna.Ocenění se uděluje dodavatelům za jejich úspěchy v oblastech inovace, udržitelnost, neustálé zlepšování, globální růst a spokojenost zákazníků.

LeasePlan (rozhovor s generálním ředitelem jeho české pobočky Jaromírem Hájkem přinášíme zde) poskytuje firmě Johnson Controls mezinárodní služby v oblasti správy vozového parku od roku 1997, dnes se stará přibližně o 14 tisíc vozidel firmy ve 27 zemích. Koordinaci práce jednotlivých národních poboček pro Johnson Controls zajišťuje zastřešující společnost LeasePlan International. 

 

Generální ředitel LeasePlan International Jose Luis Criado-Pérez k tomu řekl: „Jsme velmi hrdí, že jsme získali toto ocenění. Jde o potvrzení faktu, že LeasePlan je znám jako poskytovatel služeb postavených na kombinaci globální zkušenosti a lokální podpory zaměřené na konkrétní řidiče.“

„Společnost Johnson Controls mohla překonávat očekávání svých zákazníků také díky tomu, že stejně klientsky je zaměřen i LeasePlan. Naše partnerství s LeasePlanem a vysoká úroveň jeho služeb navíc vedly k úsporám v našich nákladech,“ dodal ředitel globální flotily Johnson Controls Christy Coyte Meyer.

 

 

 

 

 

 

Úvodní foto: © PHOTOERICK - Fotolia.com

« předchozí článek další článek »
Komentáře