Na 5. odborný seminář Teorie a praxe IP telefonie mají čtenáři CFO worldu desetiprocentní slevu

Zajímá vás, jak uspořit náklady za telefon? Seminář se koná 5. a 6. prosince 2012 ve velkém konferenčním sále pražského Hotelu Olšanka. Na výše uvedenou slevu je třeba se odkázat v pozvánce přihlašovacího formuláře.Základní výhodou moderní VoIP telefonie je využívání datových sítí pro přenos hlasu. To značně zlevnilo budování telefonních sítí. Následkem toho je nyní v Česku přes 360 a na Slovensku téměř 100 telefonních operátorů (resp. poskytovatelů hlasových služeb).

 

VoIP telefonie však vyvolává specifické nároky na znalosti osob provozujících tyto technologie. IT technici si musí rozšiřovat vědomosti o značně odlišné a poněkud konzervativní technické principy klasické telefonní techniky. A naopak telefonní technici se dnes neobejdou bez kvalitních znalostí operačních systémů, datových protokolů, počítačových sítí. 

Velký počet operátorů pak vyvolává změny v legislativě i v organizačních a obchodních postupech. Telefonní svět se za posledních deset let stal nepřehlednější a komplikovanější. Je proto už tradicí, že každé dva roky je pravidelně pořádán dvoudenní odborný seminář, kde je příležitost vyslechnout 12 odborných (= nekomerčních) přednášek zaměřených na moderní VoIP i klasickou TDM telefonii. Letošní seminář se koná  5. a 6. prosince 2012 ve velkém konferenčním sále Hotelu Olšanka.

 

První dvě přednášky budou zaměřeny na legislativní a obchodní aspekty. Další dvě přednášky se budou týkat telefonních podvodů. Odpoledne přijdou na řada přednášky o směrování hovorů, o analýze i syntéze hlasu a o zkušenostech s provozem VoIPu v mobilních telefonech. Druhý den bude orientován na problematiku přenositelnosti telefonních čísel, na signalizaci SIP, na instalaci a konfiguraci Asterisku a na vývoj aplikací pro mobilní telefony s iOS a Androidem. Finální podobu programu semináře

najdete zde 

 

Je nejvyšší čas na přihlášku prostřednictvím webového formuláře nebo zaslání objednávky na e-mail semir@xphonet.cz. Hlavním partnerem semináře je společnost: xPhoNet CZ s.r.o. - operátor pro VoIP operátory

 

 

 

Úvodní foto: © Hunta - Fotolia.com

« předchozí článek další článek »
Komentáře