Novým předsedou Komory certifikovaných účetních byl zvolen Libor Vašek

Předsedou Komory certifikovaných účetních se stal Ing. Libor Vašek, Ph.D. Disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti účetnictví.Libor Vašek V Komoře certifikovaných účetních působí Libor Vašek tři roky, z toho dva roky ve výboru. Zastává také pozici zkušebního komisaře pro zkoušku „Finanční účetnictví a výkaznictví“ v systému certifikace účetních, je členem Metodické rady Svazu účetních a působí jako odborný asistent na Katedře finančního účetnictví a auditingu Vysoké školy ekonomické v Praze, kde zastřešuje zejména oblast mezinárodních účetních pravidel.

Libor Vašek již během inženýrského studia působil jako asistent v tuzemské účetní a auditorské společnosti a od roku 2003 působí jako odborný lektor a konzultant pro oblast IFRS a konsolidací. V roce 2004 získal dekret školitele IFRS, a v roce 2010 stupeň účetní expert v systému certifikace účetních.

Libor Vašek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, na níž ukončil své magisterské studium a pokračoval dále v interním doktorském studiu na Katedře finančního účetnictví a auditingu. Je spoluautorem několika odborných publikací, učebnic a přispívá svými odbornými články do českých a slovenských časopisů.

 

 

 

 


« předchozí článek další článek »
Komentáře