Pavel Iványi vede skupinu G4S

Společnost G4S, světová jednička v poskytování komplexních bezpečnostních řešení, jmenovala nového Country Managera zodpovědného za řízení aktivit G4S v ČR. S účinností od 1. září se jím stal Pavel Iványi.O této změně bylo rozhodnuto na základě celosvětové strategie G4S, která přináší i na český trh nová komplexní bezpečnostní řešení s cílem upevnit vedoucí postavení na trhu komerční bezpečnosti v České republice.

„Jsem velice rád, že mám možnost vést společnost s mezinárodní působností a širokým spektrem klientských řešení v oboru bezpečnosti. Chci se zasadit o zlepšení právního rámce našeho oboru, stejně jako o konkurenční boj v rámci etického podnikání, a přispět tak ke zvýšení standardů a kvality služeb v oblasti bezpečnosti,“ říká Pavel Iványi a dodává: „Nalézání nových obchodních příležitostí pro společnost s  kvalitním produktem a správně nastavenými firemními procesy považuji za jeden z klíčových faktorů úspěchu.“

Pavel Iványi získal doktorát v oboru práv na Amsterodamské univerzitě a titul MBA na Rotterdam School of Management, Erasmus University. Do G4S přichází z pozice generálního ředitele společnosti Van Gansewinkel, kdy předtím mimo jiné působil ve společnostech jako jsou ABN AMRO Bank nebo KLM Royal Dutch Airlines, kde získal neocenitelné zkušenosti v oblasti poskytování služeb a kde působil v roli generálního ředitele společnosti.

 

 

Úvodní foto: G4S

« předchozí článek další článek »
Komentáře