PayU má v Česku první obchodníky na Apple Pay

První obchodníci umožňující platby Apple Pay prostřednictvím společnosti PayU jsou na českém trhu přes svou mobilní aplikaci Pilulka.cz a společnost Ateli, s.r.o. na webu postovnezdarma.cz.„Apple Pay jsme do naší nabídky přidali se dvěma cíli. Na jedné straně jsme chtěli poskytnout maximální komfort všem koncovým uživatelům, kteří mají možnost využít širokého spektra rychlých a bezpečných platebních metod. Na straně druhé jsme chtěli nabídnout našim obchodním partnerům nejnovější metody mobilních plateb. Nemáme žádné pochybnosti o tom, že platba Apple Pay bude zákazníky velmi dobře přijata,“ říká Barbora Tyllová, country manažerka PayU Česká republika, Slovensko a Maďarsko.

 
Platba Apple Pay je k dispozici v nabídce PayU od konce února a postupně bude zavedena do více e-shopů a internetových stránek.

 

„Se společností PayU spolupracujeme již od úplného vzniku projektů Pilulka v Čechách, Rumunsku a na Slovensku. Díky jejich progresivnímu přístupu můžeme být jedni z prvních obchodníků v ČR, kteří platební metodu Apple Pay implementovali do mobilní aplikace,“ říká Michal Hanáček, ředitel projektů Pilulka.

Úvodní foto: wikimedia commons

« předchozí článek další článek »
Komentáře