Podvody v bankovním sektoru? Konference Fraud-iq se koná již 28. listopadu

Jaké jsou nejlepší postupy při prevenci, detekci a vyšetřování podvodů v bankovním sektoru, která jsou rizika spojená s žádostmi o úvěr a ostatními bankovní produkty nebo jaké jsou nejlepší metody spolupráce mezi jednotlivými odděleními je předmětem konference Fraud-iq, která je připravena společností SmithNovak na 28. listopad 2012 v Praze.Fraud-iq svede dohromady přední odborníky z oblasti boje proti podvodu na tři souběžné konference a jeden seminář k diskusi o nejnovějších trendech, řešeních a strategiích v oblasti boje proti podvodu. Konference zahrnuje také bohatý doprovodný program, jehož součástí je vyhlášení cen v několika kategoriích, které je připraveno a vyhodnoceno ve spolupráci s výzkumnou agenturou NMS Market Research.

O své zkušenosti a praktické příklady se podělí prezentující například z České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, Air bank, Essox, PricewaterhouseCoopers, sAutoleasing, Ernst &Young, Vodafone, RWE a mnoho dalších, na konferenci také vystoupí několik zahraničních hostů např. Alior Bank, Banque Internationale á Luxembourg, VUB, IT card a další.

Konference byla vytvořena za podpory řady organizací, asociací ACFE a Fraud Forum. Mediálními partnery jsou vydavatelství IDG, Security magazín, časopis Bankovnictví a Finanční management a ManagerWeb.cz.

Pro více informací lze volat na telefonní číslo: (+ 420) 222 560 113 nebo nahlédnout zde

 

Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com

« předchozí článek další článek »
Komentáře