Soutěž HSBC GRANT: slavnostní galavečer s vyhlášením dvou finalistů proběhne 15. dubna 2013

HSBC GRANT na podporu exportu je unikátní projekt zaměřující se na podporu českých podniků při rozvoji jejich exportních aktivit.Výše uvedený projekt řídí HSBC Bank plc, která otevřela svou pobočku v České republice v roce 1997. Služby české pobočky zajišťují správu peněz, financování provozního kapitálu a investic, akviziční financování, projektové a exportní financování, devizové obchody, řízení úrokového rizika a faktoring. 

Principem projektu HSBC GRANT je grantová soutěž a odborné semináře pro exportéry, na kterých lze díky HSBC a jejím partnerům nabrat potřebné znalosti k dalšímu rozvoji.
Soutěž probíhá již čtvrtým rokem a nabízí českým exportérům možnost získat finanční podporu, odborné a finanční poradenství k jejich exportnímu projektu včetně mediální publicity. Nedávno proběhl poslední ze série seminářů pro české exportéry zaměřený na téma řízení rizik a ochrana duševního vlastnictví. Na semináři vystoupili zástupci partnerů projektu - Filip Koutný (ředitel oddělení Treasury, HSBC Banka), Jakub Menčl (advokát, White&Case), Petr Stránský (CEO, utd. by content), Michal Jordán (manažer oddělení pro průmyslové vlastnictví, Linet).

Slavnostní galavečer s vyhlášením dvou finalistů proběhne 15. dubna 2013.

 

 

Úvodní foto: © Franck Boston - Fotolia.com

« předchozí článek další článek »
Komentáře