Společnost Proact Czech Republic uspořádala první netradiční setkání se svými zákazníky věnované technologiím VMware a DellEMC

Dne 25. února 2019 proběhlo setkání se zákazníky v komorním prostředí divadla Viola. Na tomto setkání jsme zákazníkům představili portfolio produktů VMware a DellEMC.Pavel Kovář ze společnosti VMware představil zákazníkům koncept Software Defined Data Center z pohledu VMware technologií, jaké jsou trendy, jednotlivé stavební prvky  z pohledu VMware produktů a výhled v dané oblasti. Zaměřil se také na serverové virtualizace, hyperkonvergované infrastruktury a Software Defined Storage, virtualizaci sítí, automatizaci a management SDDC.  V prezentaci hovořil o produktech  vSphere, vSAN, NSX, vRealize Operations Manager a vRealize Automation. 

 

Společnost DellEMC zastupoval pan Petr Flek ze společnosti Tech Data AS Czech, který v průběhu prezentace představil portfolio produktů DellEMC, informoval zákazníky o tom, že technologie DellEMC je jedinečná skupina podniků, která organizacím poskytuje nezbytnou infrastrukturu pro budování jejich digitální budoucnosti, transformaci IT a ochranu jejich nejdůležitějších aktiv, tedy jejich informací.

 

V panelové diskusi shrnul Vít Létavka, CEO Proact a Igor Stonawski, Team Leader Proact, zkušenosti s jednotlivými VMware a DellEMC technologiemi nejen v České republice, ale i v PROACT IT GROUP.

 

Kromě představení aktuálních trendů od výrobců jsme našim zákazníkům nabídli mimořádnou příležitost prožít kabaretní kurs pravidel noblesního života pro začátečníky i pokročilé pod vedením Jiřího Langmajera a Hanuše Bora v divadelním představení „Přípitek aneb Cihla“.

 

Děkujeme zákazníkům a všem zúčastněným za vytvoření velmi příjemné a přátelské atmosféry a těšíme se na další setkání!

 

Společnost Proact byla založena v roce 1994 a zaměřuje se na dodávky komplexních řešení a služeb v oblasti správy, zabezpečení a ukládání velkého množství informací, dat a aplikací. Proact rovněž poskytuje související konzultace, analýzy, návrhy, implementace, podporu, servis, provozní služby a integraci s důrazem na zajištění bezpečné a nákladově efektivní péče o data v celém jejich životním cyklu.
Více informací na: www.proact.eu 

Úvodní foto: Proact

« předchozí článek další článek »
Komentáře