Firemní auta ve Starém Městě

Časopis FLEET firemní automobily je již více než deset let spolehlivým zdrojem informací z oblasti správy firemních vozových parků, tzv. fleet managementu. Je také pořadatelem akcí, na nichž se setkávají fleetoví manažeři českých firem se svými dodavateli.Eventy, které se vžily pod názvem Dny s Fleetem, jsou skvělou příležitostí pro navazování kontaktů, sdílení zkušeností i seznámení se s aktuální automobilovou produkcí. Letos se Dny s Fleetem sdružily pod celoroční roadshow Tour de Fleet 2015.


1.10. 2015 se koná ve Starém Městě u Uherského Hradiště poslední letošní Den s Fleetem. Akci zde hostí kongresové centrum a celý areál společnosti REC Group, která se zabývá komplexní činností v oblasti nakládání s odpady. Spojení Dne s Fleetem s REC Group je naplněním snahy pořadatelů umisťovat akce blízko „živých“ společností s každodenní potřebou firemní mobility. Na programu budou kvalitní přednášky, workshopy a samozřejmě ta nejoblíbenější část fleetových akcí – testování automobilů. Těch bude jako tradičně k dispozici kolem stovky.

 

Účast je pro manažery spjaté s provozem firemních autoparků zdarma, nezbytná je pouze registrace na stránkách časopisu Fleet: www.ifleet.cz/eventy/44/registration.html

 

Fakta:

Den s Fleetem 2015 – Staré Město u Uherského Hradiště
Celostátní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků a dodavatelů odvětví
Datum konání: 1. října 2015
Program od 9:30, registrace od 8:30
REC Group, kongresové centrum
Brněnská 1372, Staré Město u Uherského Hradiště
www.recgroup.cz/kongresove-centrum

Úvodní foto: ifleet.cz

« předchozí článek další článek »
Komentáře