EY rozšiřuje své služby o poradenství pro realitní a hotelový sektor

Poradenská společnost EY zřídila v Praze odbornou praxi pro realitní a hotelový sektor se zaměřením jak na český trh, tak střední a východní Evropu.Nabídka specializovaných poradenských služeb zahrnuje strategické poradenství, investiční prodej, oceňování, komerční due diligence, jakož i financování projektů a kombinuje klasické nemovitostní služby s prvky podnikového, finančního a právního poradenství.

 

Vedoucím nového oddělení byl jmenován Robert Brydone, který se realitnímu sektoru věnuje již 14 let a disponuje značnými oborovými zkušenostmi. Profesní dráhu zahájil ve Velké Británii, přičemž uplynulých 11 let působí ve střední a východní Evropě, kde pracoval pro společnosti CBRE a JLL; v rámci JLL byl vedoucím oddělení Oceňování nemovitostí a poradenství a odpovídal za problematiku komerčních nemovitostí napříč divizemi. Na nynější pozici v EY bude vzhledem ke své kvalifikaci úzce spolupracovat s podniky, developery, investory a bankami z celého regionu CEE. Je členem britské Královské komory certifikovaných odhadců (RICS).

 

Peter Wells, vedoucí partner transakčního poradenství společnosti EY v České republice, říká: „Je mi velkým potěšením, že mohu oznámit Robertovo jmenování do čela našeho nově zřízeného poradenského týmu pro realitní sektor. Robert a jeho kolegové přinášejí do EY spoustu cenných znalostí a zkušeností, které nám umožní poskytovat klientům širokou škálu poradenských služeb také v realitní oblasti.“


« předchozí článek další článek »
Komentáře