HB Reavis a Zeus Capital Management stojí za první velkou transakcí na maďarském kancelářském trhu v roce 2016

Společnosti HB Reavis Group a Zeus Capital Management oznamují uzavření dohody o prodeji kancelářského komplexu Váci Corner Offices. Vlajkový kancelářský projekt HB Reavis Group v Maďarsku, který se nachází v samém srdci obchodní části města Budapešti, koupila skupina investorů reprezentovaná společností Zeus Capital Management. Jedná se o první velkou kancelářskou transakci na maďarském trhu s nemovitostmi v roce 2016.Budova Váci Corner Offices byla dokončena v roce 2014 a disponuje 21 150 m² kancelářských ploch. Je držitelem certifikátu energetické úspornosti BREEAM Excellent a nabízí efektivní design, stejně jako přátelské a atraktivní pracovní prostředí. Nedávno se administrativní komplex Váci Corner Offices stal nositelem ocenění „Kancelářská budova roku podle názoru nájemců“ portálu iroda.hu, což potvrzuje spokojenost jeho nájemců. Jedinečnost objektu tkví v kvalitě použitých materiálů i udržitelných řešení, jež se staly poznávacím znamením společnosti HB Reavis v regionu.

 

Pronájem kancelářských prostor se dařil v poměrně rychlém tempu, takže na konci roku 2015 byla budova Váci Corner Offices téměř kompletně obsazena. Mezi nájemce patří mezinárodní a renomované maďarské společnosti, jako například tři dceřiné společnosti MVM Group, CRH Hungary, Sony Europe, Mylan, Intrum Justitia nebo GlobeNet a Statlogics (obě společnosti jsou součástí Asseco Group). Zároveň je sídlem i maďarské pobočky HB Reavis.

 

„Akvizice Váci Corner Offices dokonale zapadá do investiční strategie naší nejnovější investiční platformy cílící na střední, východní a jihovýchodní Evropu. Jedná se o naši první transakci na budapešťském trhu, přičemž nás velmi těší, že jsme rovnou získali jednu z prémiových kancelářských budov v perspektivní lokalitě Vácké ulice. Ideální umístění budovy v kombinaci s oživením trhu s nemovitostmi představuje skvělé vyhlídky pro naše investory,“ řekla Lila Pateraki, ředitelka investic společnosti Zeus Capital Management.

Úvodní foto: pixabay.com

« předchozí článek další článek »
Komentáře