LLP CRM a Logic point se spojí

Společnosti LLP CRM a Logic point, působící na poli CRM softwaru, oznámily svůj záměr o fúzi.LLP CRM koupí 80% společnosti Logic point. LLP CRM, pobočka skupiny LLP Group, i společnost Logic point se soustřeďují na konzultační, implementační a vývojové služby pro řešení Microsoft Dynamics CRM. Společnost Logic point vznikla v roce 2009 a divize LLP CRM v roce 2007. Společný obrat po spojení společností přesáhne 3 miliony EUR a tým bude tvořit více než 45 specialistů.

 

Obě firmy očekávají, že akvizice bude dokončena během příštích čtyř měsíců. Spolupráce na projektech však začíná již nyní.

„Implementace Microsoft Dynamics CRM v co nejlepší kvalitě vyžaduje širokou škálu technických, vývojových a konzultačních dovedností i zkušeností v oblasti řízení projektů. Sloučením společností můžeme rozšířit rozsah nabízených produktů a služeb našim zákazníkům a zároveň poskytnout sektorové know-how obou firem. Firma Logic point od svého vzniku neustále rostla a díky spojení s LLP CRM bude v růstu i nadále pokračovat,“ řekl Michal Abraham, výkonný ředitel Logic point.

Úvodní foto: © peshkova - Fotolia.com

« předchozí článek další článek »
Komentáře